Среда во панталони со висок струк и кошула со панделка

23 декември 2020

Добро утро. Оваа среда ја боиме во беж тонови. Нашата денешна предлог-комбинација е составена од беж панталони со висок струк и кошула во слична нијанса. На тоа се додадени чизми и беж капут, а црната панделка на кошулата е детаљ кој ја прави комбинацијата уште повпечатлива.

Ви посакуваме убав ден!

Објавено:
23 декември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
429 пати