Ви посакуваме добро утро, иако е малку тмурно. За да го подобрите расположението, ако облаците сепак ви влијаат, дотерајте се и веднаш ќе забележите промена.

Ние и денеска ќе ве инспирираме.

Нашиот предлог овој пат е плетен миди фустан во комбинација со кариран долг блејзер. 

Ремен, чизмички до глужд и мала чанта се модните додатоци кои го оформуваат стајлингот. Вие направете ваша верзија на овој наш предлог и блеснете во полн сјај.

 

Фото извор:pinterest.com;

Објавено:
29 септември 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
934 пати