Оваа среќна среда нека почнат празниците! Денеска носиме ѕвонарки фармерки и ги комбинираме со прекрасен џемпер што неодоливо потсетува на зима и среќни празници. Комбинирајте ги со чизми на висока потпетица, едноставен црн капут и неодолива „школска“ чантичка. Црвените усни денеска се must have, а насмевката неопходна.

Објавено:
16 декември 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
703 пати