Иако утрово се разбудивме со дожд, не заборавајте дека сепак денеска е најсреќниот ден од неделата. Носиме фармерки во црна нијанса и ги комбинираме со топло џемперче со точки. Заштитете се од дождот со овие гумени чизмички во црно – бела варијанта, а надополнете го стајлингот со шик капут со неодолив принт. Денеска носиме и слатко ранче во црна боја и модерен часовник што ни е доволен кога станува збор за накит.

 

Објавено:
13 јануари 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
940 пати