Сонцето си го направи своето, па расположението денес е одлично, а таков треба да биде и изгледот.

За денешната комбинација решивме да споиме два огромни трендови сезонава. Принтот, кој е актуелен без разлика дали станува збор за цветен, апстрактен или геометриски и го имплементираме од горе до долу. 

Вториот тренд е токму жолтата чанта која е неопходно модно парче за сезонава што следува, без разлика за колкава големина ќе се одлучите.

Ви посакуваме убава и весела среда! 

Објавено:
31 март 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
568 пати