Најсреќниот ден од неделата поминете го во топло сиво фустанче со долги ракави комбинирано со секси црни чизми над колената. Бидејќи утрата се навистина студени, задолжително облечете и црно капутче и стилска шапка во црна нијанса. Накитот денеска е сребрен, а чантичката неодоливо модерна.

Уживајте оваа среда!

Објавено:
28 октомври 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.808 пати