СТАЈЛИНГ НА ДЕНОТ

Среда во складен комплет од предимензионирани сако и панталони

3 август 2022

Добро утро!

Денес го започнуваме денот со шик комбинација од предимензиониран складен комплет од сако и панталони во студено-кафена нијанса и едноставен краток црн топ. На неутралните темни земјени тонови додадете им свежина со модни детали во енергична боја, како портокалова чанта, очила за сонце и спортски патики.

Фото: Pinterest

Ова е одличен начин да ги избалансирате формалната и лежерната страна на изгледот.

Уживајте во денот!

Објавено:
3 август 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
244 пати