Добро утро. И ова утро го започнуваме со доза инспирација за вас.

Денешниот предлог-стајлинг е составен од панталони во комбинација со бела класична кошула и блуза на риги.

Оваа тегет-бела комбинација можете да ја збогатите со обетки како на фотографијата и секако капут и чанта.

Тие можат да бидат и во некоја друга нијанса, како црвена или беж и да ја направите комбинацијата уште повпечатлива.

Ви посакуваме убав ден.

 

фото: Пинтерест

Објавено:
10 ноември 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.098 пати