Добро утро. Ова е претпоследниот ден од 2020, надвор е ведро и сончево, се надеваме дека сте во добро расположение.

Нашиот денешен предлог е тесно плетено здолниште, во комбинација со топол џемпер. На тоа додадете чанта, капут, а изборот на обувки може да се чизми до глужд, или високи чизми или дури и патики.

Ви посакуваме убава и топла среда.

Објавено:
30 декември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
378 пати