Оваа среќна среда поминете ја во весела комбинација составена од шик тексас комбинезон и топло бело џемперче со точки. Комбинирајте со високи чизми и широко црно капутче, а како супер додаток понесете ја и оваа модерна чанта.

Уживајте во сончевата и студена среда!

 

Објавено:
20 јануари 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
537 пати