Добро утро. Минусните температури утринава не' потсетија дека е зима. Токму затоа и денешната предлог-комбинација е слоевита и топла.

Облечете ги омилените фармерки кои ќе ги искомбинирате со кошула и џемпер. На тоа додадете топла долга јакна.

Изборот на обувки нека бидат топли чизми.Секако, не излегувајте и без топли модни додатоци - капа, шал, ракавици.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
20 јануари 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
440 пати