Оваа среда имаме макси здолниште со шлиц во мастило нијанса, боја што одлично се совпаѓа со белата.

Токму затоа здолништето го спојуваме со класична бела кошула и бели балетанки.

За да ја разиграме комбинацијата додаваме чанта со принт и ви посакуваме среќна среда.

Фото: Pinterest

Објавено:
12 јуни 2024
Категорија: 
Стајлинг на денот