Најсреќниот ден од неделата поминете го во колоритна комбинација составена од неверојатно весели парчиња. Денеска носиме тренди фустанче во сина нијанса со откриени рамена и го комбинираме со стилски балетанки со леопард принт. Украсете ја комбинацијата со оваа неодолива чантичка во пастелно сина боја, тренди очила за сонце, шик алка со прекрасни бои и секако, кармин во интензивна розова боја.

Нека биде среќна оваа среда!

Објавено:
27 јули 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
471 пати