Внесете боја во вашиот денешен, викенд аутфит. Наш предлог за денес си нијанси на виолетова и розова боја.

Романтичниот капут во изразена виолетова нијанса го комбинираме со елегантни панталони во пастелно розова боја и плетена блуза.

Комбинацијата ја заокружуваме со шик чизми до глужд, во потемна виолетова нијанса.

Објавено:
24 март 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
509 пати