СТАЈЛИНГ НА ДЕНОТ

Вторник во бел џемпер и слип здолниште

20 септември 2022

Добро утро!

Започнете го овој сончев вторник со светла комбинација од бел удобен џемпер и нежно слип здолниште во боја на шампањ како совршен поздрав со последните летни денови. Надополнете го овој едноставен и лежерен изглед со бели патики, елегантна бела чанта и очила за сонце и уживајте во денот.

Фото: Pinterest

Објавено:
20 септември 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
639 пати