Вториот ден од работната недела го дочекавме со прекрасно сонце и одлични температури и тоа веднаш значи комбинација со нашите омилени бели панталони.

Истите денеска ги комбинираме со памучна блузичка на пруги и стилски бели чевли на ниска потпетица.

Се чини дека во текот на целиот ден ќе имаме сонце, па комбинацијата единствено надополнете ја со очила за сонце и секако, модни додатоци по ваш избор.

Имајте убав ден!

Објавено:
28 мај 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.090 пати