Вторник е за црни фармерки, црна блуза и беж мантил.

Овие две бои одлично се сложуваат и се добродојдени во секоја прилика.

Надополнете ја комбинацијата со салонки во крем боја и чанта во соодветна нијанса.

Денот може да започне!

Фото: Pinterest

Објавено:
14 март 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
994 пати