Вторничкиот стајлинг на денот го резервираме за мантилот којшто е нераскинлив дел од пролетната гардероба.

За денес одбравме мантил во беж боја и ќе го искомбинираме со бели фармерки и блуза со копчиња во песокливи нијанси.

Заокружете го стајлингот со кафени мокасинки и окер чанта.

Ви посакуваме убав ден.

Фото: Pinterest

Објавено:
28 февруари 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.207 пати