Есента веќе е во своето најпрепознатливо издание: дожд, ветровито, променлива температура...

Од моден аспект тоа се идеални услови за слоевити комбинации. Па нашиот денешен избор на слоевита, есенска комбинација вклучува црна ролка, елегантен блејзер и џинс.

Комбинацијата е надополнета со црни чизми до глужд, качкет и мала црна чанта.

Уживајте во денот.

Објавено:
13 октомври 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
642 пати