Добро утро. Декември ни донесе вистински минусни температури. Затоа, нашиот денешен предлог ќе биде топол зимски стајлинг.

Комбинацијата е составена од џинс со висок струк и ремен, блуза во бела нијанса и крзнен капут во розова нијанса. Изборот на обувки се чизми со принт, но секако вие овој наш предлог приспособете го на вашиот гардеробер.

Додадете шал, капа и ракавици и имајте убав ден!

Објавено:
1 декември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
646 пати