Вториот ден од работната недела поминете го во супер удобна комбинација во која ќе уживате во текот на овој прекрасен пролетен ден. Носиме искинати boyfriend фармерки и ги комбинираме со лесна кошулка во црно – бели пруги која денеска ни е доволна, бидејќи температурите ќе бидат навистина високи. Комбинирајте ги со црно – бела чанта и многу накит, и секако шик чевлички во сребрена нијанса.

Уживајте во прекрасниот сончев вторник!

Објавено:
5 април 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
622 пати