Ова е една од омилените комбинации од 90 – тите која ја носеа голем број девојки и во која сите бевме заљубени.

Белата маичка на куси ракави во комбинација со црниот фустан на тенки прерамки и денеска е стајлинг кој е неверојатно тренди и во кој секоја девојка изгледа супер.

Комбинацијата надополнете ја со бели старки и едноставна црна чантичка и секако, црни очила за сонце.

Имајте супер ден!

Објавено:
11 септември 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
518 пати