Утрово се разбудивме со малку пониски температури, па тоа значи дека без проблем можеме да го извадиме омиленото капутче од плакарот.

Носиме едноставно црно фустанче на кратки ракави и го комбинираме со топло и шик крем капутче со црни кожени ленти околу вратот.

Комбинацијата надополнете ја со едноставни црни рамни патики и чантичка со интересна форма и впечатлив патент во предниот дел.

Имајте убав ден!

Објавено:
16 октомври 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.248 пати