Вторник е ден за комбинација од две бои - црно и окер. Предложуваме црно миди здолниште, кошула со дезен и капут во окер нијанса.

За комбинацијата да биде уште поинтересна додаваме црн волнен шешир, хулахопки на точки и црни класични чевли.

Стајлингот го заокружуваме со чанта и ви посакуваме убав ден.

Фото: Pinterest

Објавено:
29 јануари 2024
Категорија: 
Стајлинг на денот