Вториот ден од работната недела поминете го во топло црвено фустанче кое денеска го комбинираме со високи црни чизми над колената. Бидејќи времето надвор е прекрасно и ни дозволува конечно да се ослободиме од капутите, носиме шик тексас јакна која ќе ни биде доволна вистински да уживаме во денот. Комбинирајте со слатка црна чантичка со приврзок срце и секако, широка насмевка во текот на целиот ден!

Објавено:
23 февруари 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
555 пати