Вториот ден од работната недела го дочекавме со малку постудено време, но тоа не значи дека треба да се откажеме од прекрасниот фустан што секако го планиравме за денеска. Носиме бохо црвен фустан со сини детали и го комбинираме со рамни црвени чевли. Украсете ја комбинацијата со стилска чанта во црвена нијанса, сребрени обетки и секако, чадор кој денеска е задолжителен!

Објавено:
23 август 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
373 пати