Овој сончев ден искористете го за цветна комбинација.

Одберете романтичен фустан по долги ракави со цветен дезен. Комбинирајте го со чизми до глужд што и оваа есен се „Must have“.

Со овој аутфит имате големи можности за комбинирање на различни модни додатоци. Ние ви предлагаме мини чанта со долга рачка и впечатливи очила.

Објавено:
17 октомври 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.406 пати