Добро утро. Убавото време ќе не' послужи уште некој ден, па искористете го максимално. Со оглед на тоа дека температурите и сонцето не' потсетуваат на пролет, нашиот денешен предлог е комбинација со цвтен принт.

Имено, девојката на фотографијата носи дводелен цветен комплет, но можете да го замените и со фустан. Долг капут во беж нијанса  и високи чизми совршено го надополнуваат основното парче.

Додајте чанта и добро расположение и уживајте во денот!

Објавено:
9 февруари 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
518 пати