За овој вторник предложуваме класични фармерки, бела маичка и црн блејзер.

Октомври ни ги носи постудените есенски утра, па официјално ја отвораме сезоната на чизми.

Затоа денес одбираме црн модел над глужд што ќе одговара на блејзерот.

Додаваме црна чанта со нитни и со овој помалку бајкерски аутфит ви посакуваме убав ден.

Фото:Pinterest

Објавено:
3 октомври 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот