Добро утро!

За денес се одлучивме за панталони со едноставен и широк крој од лесен материјал што дише, како памук или лен, во комбинација со црн топ без ракави за да постигнете неодолива и едноставна елеганција.

Искористете ја едноставноста на овој изглед како празно платно на кое ќе го пресликате вашиот уникатен стил со модните додатоци. Додадете сламени шешир и чанта, очила за сонце и сандали и денот може да започне!

Имајте прекрасен вторник.

Објавено:
5 јули 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
494 пати