Добро утро. Нашиот денешен предлог е за оние што модата ја сфаќаат како креативна игра. Комбинацијата е составена од фармерки и фустан, кој има шлиц од едната страна.

Доколку немате соодветен фустан, можете да го замените со долга туника. Чевлите се на потпетица и со принт, додека чантата е во неутрална нијанса.

Вие направете ја вашата комбинација и заблескајте. Секако, на било кој стајлинг, не заборавајте маска.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
7 јули 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
658 пати