Добро утро. Се надеваме дека и ова утро нè читате во добро здравје и расположение. Ние го започнуваме со стандардната рубрика „Стајлинг на денот“.

Нашиот предлог овој пат е женствен фустан на риги, кој во долниот дел е со фалти. а се закопчува како кошула. Широкиот ремен, не само што ја истакнува фигурата, туку и ја прави комбинацијата повпечатлива.

Изборот на обувки се интересни бели чевли на потпетица, а чантата е плетена.

Вие направете ваша верзија на стајлингот и останете во добро расположение.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
20 јули 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.191 пати