Вторник е ден за лелеав макси фустан со принт којшто одлично прилега на пролетта.

Ова парче облека нуди совршен комфор во којшто ќе се чувствувате релаксирано во текот на целиот ден.

Игривиот дизајн на белата основа го спојуваме со патики во окер нијанса и ви посакуваме убав ден.

Фото: Pinterest

Објавено:
15 април 2024
Категорија: 
Стајлинг на денот