Овој вторник одбираме црн фустан со бели точки којшто ќе го комбинираме со кожна јакна.

Кога сакаме да изгледаме кул и елегантно во исто време, токму ваков стајлинг ни ја решава дилемата.

За дополнување имаме црни чизми над глужд со нитни и црна чанта. 

Имајте убав ден!

Фото: Pinterest

Објавено:
11 април 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.567 пати