Вторнички ви предложуваме малку полежерна варијанта - кафен капут, класичен џинс и старки во соодветна боја. 

На овие минусни температури шалот е задолжителен, па не заборавајте да го вклучите во денешната комбинација.

Топла ролка или џемпер во кафена нијанса, само ќе го докомплетира изгледот.

Имајте убав ден!

Фото: Pinterest

 

Објавено:
27 декември 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.055 пати