Вторник е ден за камел капут и убава тиркизна комбинација од миди здолниште и ролка.

Две бои коишто на интересен начин се дополнуваат една со друга создавајќи префинет и тренди стајлинг.

На ова ќе додадеме црни чизми до колена и окер чанта.

Имајте убав ден.

Фото: Pinterest

Објавено:
28 ноември 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот