Пролетните трендови заслужуваат почит, бидејќи позитивно влијаат на расположението и дозволуваат весели, лелеави, интересни комбинации. Таков тренд е и инкорпориран во стајлингот резервиран за денес.

Ултра модерните карикани панталони во црно-бела варијанта, спојте ги со кошула и чизми со цветен принт. Барајте некаква компатибилност во колоритот, но не плашете се да играте со принтовите.

Додадете еднобојна чанта и очила за сонце и уживајте во денот.

Објавено:
6 април 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
441 пати