Вториот ден од работната недела без проблем поминете го во ова преслатко сино фустанче со отворени рамена кои се вистински хит сезонава. Комбинирајте го со овие хит еспадрили во кои ќе се чувствувате супер удобно во текот на целиот ден и колоритна чантичка со неодоливи додатоци. Што се однесува до модните додатоци, одберете единствено сребрени обетки и уживајте во сончевиот и топол вторник!

 

Објавено:
31 мај 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
350 пати