Добро утро. Денешниот ден го започнуваме со нова предлог-комбинација. Сакоата се апсолутен тренд и оваа сезона, па стајлингот за денес вклучува едно такво во машки крој и розова нијанса.

Во комбинација со кожени панталони со широки ногавици се добива апсолутен трендовски изглед. Мала црна чанта и широк црн ремен се модните додатоци со кои стајлингот е заокружен.

Ви посакуваме убав ден!

 

Објавено:
25 февруари 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
927 пати