Вториот ден од работната недела и ден по празниците го дочекавме со навистина ниски температури, па потребно е добро да се облечеме за да уживаме завршувајќи ги обврските.

Денеска носиме панталони од еко кожа и ги комбинираме со бела кошулка и црно џемперче за стилски изглед.

Одозгора, комбинацијата надополнете ја со шик капутче во сива нијанса, црни чизми и чанта во иста нијанса.

Имајте супер ден и прекрасен старт на работната недела.

Објавено:
8 јануари 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
864 пати