СТАЈЛИНГ НА ДЕНОТ

Вторник во лежерна комбинација од сиви тонови

18 октомври 2022

Добро утро.

Овој вторник ѝ даваме предност на убавината на сивата боја. Вашите омилени црни класични панталони комбинирајте ги со плетена и удобна сива ролка, сив шал и сиво есенско палто.

Фото: Pinterest

Комплетирајте го изгледот со бели спортски патики и очила за сонце.

Имајте прекрасен ден.

Објавено:
18 октомври 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
667 пати