Овој вторник и прв ден од септември, се одлучивме за морнарски стил за кој веруваме дека голем дел од вас го обожуваат.

Комбиниравме блуза во пруги со бели елегантни панталони.

Аутфитот го заокружуваме со ниски чевли во бела боја и очила за сонце со „огледало“ ефект.

 

Објавено:
1 септември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
553 пати