СТАЈЛИНГ НА ДЕНОТ

Вторник во небесно сино и сончево жолти акценти

21 јуни 2022

Добро утро!

Започнете го денот со комбинација во енергични и светли бои што ќе ги разбудат вашите сетила и ќе ја поттикнат вашата продуктивност и креативност.

За денес препорачуваме удобност. Постигнете го чувството на слобода и релаксираност со комбинација од широки и комотни сини пантолони и лелеава кошула со пруги во посветла нијанса на сино.

За дополнителна слобода во движењето, облечете ги вашите омилени патики, а доколку сакате да го разбиете лежерниот стил, одлучете се за елегантни модни додатоци во сончево жолта боја.

Уживајте во сончевиот вторник!

Објавено:
21 јуни 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
607 пати