Добро утро. Студот никако да си отиде, па затоа и нашиот денешен предлог е топла зимска комбинација, но во светла нијанса.

Се работи за слоевит изглед, составен од панталони во комбинација со бела кошула и топол плетен џемпер.

На тоа е додаден капут со широк крој, чизми до глужд и чанта во впечатлива нијанса.

Вие можете да додадете и топол шал.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
23 март 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
624 пати