Добро утро. Овој вторник го боиме во маслинести нијанси. Нашиот денешен предлог се панталони со висок струк, токму во оваа нијанса.

Од страните имаат надворешни џебови, а ногавиците надолу се стеснуваат. Во комбинација се со ролка со кратки ракави и чизми до глужд.

Кожениот ремен уште повеќе ја нагласува половината, а црна голема чанта е модниот додаток со кој комбинацијата е заокружена.

Додадете јакна и направете ваша верзија на стајлингот.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
29 септември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.024 пати