Добро утро!

Деновиве не пречекуваат свежи утра, па затоа ви препорачуваме да вметнете блејзер во денешната комбинација. Со овој небесно син класичен блејзер во комбинација со класична бела кошула и лелеави розови пантолони од лен ќе постигнете неодолив класичен изглед чии пастелни нијанси ќе му дадат дополнително освежување.

Фото: Pinterest

Дополнете го изгледот со вашите омилени модни додатоци, како чанта и чевли во соодветна неутрална нијанса, и подготвени сте да го започнете денот.

Уживајте!

Објавено:
16 август 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
444 пати