Вториот ден од работната недела поминете го во шик boyfriend фармерки комбинирани со топла ролка во неодолива розова боја. Комбинацијата надополнете ја со капутче во сина нијанса и крем чизмички што одлично ќе се вклопат во овој пастелен стајлинг. Носиме и слатка чантичка во нијанса на чизмите и алки и часовник што изгледаат неодоливо.

Објавено:
26 јануари 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.029 пати