Вториот ден од работната недела го дочекавме со чист воздух и прекрасно време, а тоа значи и супер впечатлива комбинација.

Денеска носиме плисирано здолниште во розова нијанса и го комбинираме со шик џемперче со ролка што изгледа совршено во комбинацијата.

Истата надополнете ја со тренди чизми на потпетица во нежно кафена боја и палто што мислите дека ќе биде соодветно за комбинацијата.

Уживајте во денот!

Фото: Pinterest

Објавено:
25 декември 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
775 пати