Вторник во плисирано здолниште + плетена блуза + кратка јакна

15 декември 2020

Добро утро. Се надеваме дека и денес не' читате и сте во добро расположение.

Нашиот денешен предлог е една женствена комбинација, а сепак прилагодена за зимскиот период.

Плисирано здолниште во бела нијанса е во комбинација со тенок џемпер со шари, а на тоа е додадена кратка јакна со крзнени детали.

Изборот на обувки се чизми до глужд.

Вие прилагодете ја комбинацијата на вашиот гардеробер и уживајте во денот.

Објавено:
15 декември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
582 пати