Денеска сме романтично расположени. Затоа, да ги искористиме септемвриските сончеви денови за романтични комбинации во светли тонови.

За овој вторник нашиот предлог стајлинг вклучува безвременски џинс споен со бела кошула со цветни везови во розови нијанси.

Комбинацијата ја надополнуваме со мини чанта со кратка рачка, исто така во розова нијанса, како и со елегатни високи потпетици.

Објавено:
4 септември 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
431 пати